• Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę:
  www.kratkiraczak.pl gdzie do Państwa dyspozycji jest
  sklep gdzie można zamówić i kupić wybrane produkty z naszego asortymentu.
   Prosimy także zanotować nasz nowy adres emaliowy biuro@kratkiraczak.pl

  z poważaniem

  Władysław Raczak

  Właściciel Firmy

 • kratki do kominka
 •  kratka do kominka Ventra Modern
  Kratki Rafa to idealne wykończenie otworów wentylacyjnych w systemach wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej. Kratki dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom pozwalają na stały lub regulowany przepływ powietrza do i z pomieszczenia. Kratki Rafa to także idealne zakończenie kanałów klimatyzacyjnych w domu, firmie lub urzędzie. Na Państwa życzenie wszystkie nasze kratki możemy wyposażyć w stalową siatkę przeciw owadom.
 •  kratka wentylacyjna Ventra Modern
  Nasze produkty to połączenie najnowszych technologii obróbki blachy, perfekcyjnej dbałości o jakość wykonania oraz wieloletniego doświadczenia. Chcemy spełniać Państwa oczekiwania dlatego wytwarzamy kratki wentylacyjne, kominkowe oraz drzwiczki rewizyjne z wielu rodzajów blachy, z wieloma możliwościami wykończenia. Nasze produkty tworzymy między innymi z bardzo eleganckiej nierdzewnej stali chromoniklowej (OH18N9), która może być szczotkowana, matowa lub błyszcząca. Do produkcji używamy również stali mosiężnej lub miedzianej, a także stali ocynkowanej i kwasoodpornej.
 •  kratka wentylacyjna Ventra
  Dbając o Państwa zadowolenie oraz posiadając wiedzę z zakresu prawidłowej wentylacji pomieszczeń zaczęliśmy wytwarzać kratki wentylacyjne z możliwością regulacji ilości oraz kierunku przepływu powietrza. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu ruchomych żaluzji w kratkach wentylacyjnych i kominkowych lub ruchomych lameli w kratkach drzwiowych. Największą możliwość regulacji ilości oraz kierunku przepływającego powietrza dają kratki z ruchomymi kierownicami oraz regulowaną przepustnicą.
 •  drzwiczki rewizyjne Visio
  Poszukujesz eleganckiej i praktycznej zabudowy otworów rewizyjnych, niewielkich wnęk lub schowków, chcesz zasłonić aparaturę pomiarową albo sterującą? Nic trudnego. Są przecież drzwiczki rewizyjne firmy Rafa. Produkujemy je w dwóch wariantach zamykania na klucz lub zatrzask. Nasze drzwiczki rewizyjne wytwarzamy oczywiście z nierdzewnej stali chromoniklowej, stali miedzianej lub mosiężnej, a także ze stali ocynkowanej i kwasoodpornej.
 •  kratka wentylacyjna Ventro
  Chcesz zadbać o komin w swoim domu, firmie lub magazynie? Proszę bardzo. Kratka wentylacyjna z okapnikiem, to idealne rozwiązanie, aby zabezpieczyć komin przed opadami atmosferycznymi. Tak samo jak inne produkty kratki z okapnikiem wytwarzamy z nierdzewnej stali chromoniklowej, stali miedzianej lub mosiężnej, a także ze stali ocynkowanej lub kwasoodpornej.
 •  kratki wentylacyjne Vensio
  Wszystkie nasze kratki wentylacyjne, nawet te najbardziej zaawansowane technologicznie, są bardzo proste w montażu. Każda kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż oraz demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe. Montaż nie zawiera wiele czasu i przebiega w kilku prostych krokach.
 •  
  Jedynym ograniczeniem gdzie można stosować nasze produkty jest Twoja wyobraźnia. Projektując kratki wentylacyjne, kominkowe oraz drzwiczki rewizyjne myśleliśmy o potrzebach budownictwa mieszkaniowego (salony, kuchnie, łazienki, toalety, sauny, pomieszczenia gospodarcze) , przemysłowego (hale produkcyjne i magazynowe, kotłownie, łaźnie, szatnie, garaże). Braliśmy także pod uwagę potrzeby budynków użyteczności publicznej (baseny, parki wodne, urzędy, kina, teatry, centra handlowe, banki, hotele, szpitale, bary i restauracje). Przecież Rafa to morze możliwości.
 •  kratka wentylacyjna drzwiowa Vendorio
  Wszystkie nasze produkty tworzymy na dowolny wymiar. Jedynym ograniczeniem w przypadku niektórych wzorów jest konieczność zachowania odpowiedniego przepływu powietrza, zgodnego z wymogami sztuki prawidłowej wentylacji pomieszczeń. Jeśli w katalogu produktów nie znajdziesz wzoru kratki wentylacyjnej lub kominkowej, który spełnia Twoje oczekiwania, to zadzwoń albo napisz. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby stworzyć produkt na miarę Twoich oczekiwań.
 •  kratka wentylacyjna Ventri
  Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz do projektantów wnętrz, architektów, dystrybutorów okapów i kominków, a także do instalatorów kominków, klimatyzacji. Współpracujemy także z sieciami handlowymi lub producentami jako dostawca OEM. Większość naszych produktów posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, więc mogą być instalowane w szpitalach, szkołach, stołówkach, barach i restauracjach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Projektując nigdy nie szukamy powodów, zawsze szukamy sposobu. Przecież Rafa to morze możliwości.
 •  
  Chcąc wyrównać ciśnienie między pomieszczeniami lub elegancko zakończyć kanał klimatyzacyjny lub wentylacyjny w domu, biurze albo urzędzie, już nie musisz dalej szukać. Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest kratka wentylacyjna z siatką stalową. Tak jak inne nasze produkty wytwarzamy ją z nierdzewnej stali chromoniklowej, stali miedzianej lub mosiężnej, a także ze stali ocynkowanej lub kwasoodpornej. Przecież Rafa to morze możliwości.
    

formularz wyceny kratek wentylacyjnych